TOP 7 v kategorii Škrabky

Tefal Ingenio škrabka K2071014

Tefal Ingenio škrabka K2071014 Škrabka v typických barvách značky Tefal. Řada nástrojů Ingenio je odolná proti kyselinám, zabarvení i korozi. Škrabka má ergonomickou rukojeť...
Garantovaný nákup z Elektrochram

Skladem • 1 varianta89 Kč98 % • 1 851 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód99 Kč91 % • 9 356 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód59 Kč95 % • 249 033 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variantProdloužená zárukaDoplňkové služby49 Kč96 % • 35 042 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variantProdloužená záruka69 Kč96 % • 5 158 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta119 Kč98 % • 2 435 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč94 % • 3 590 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaDárek59 Kč98 % • 4 414 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 538 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 577 recenzíDalší informace

• ostré, funkční, vzhledově pěkné

Materiál
Nylon

Tefal Ingenio škrabka K2071014

Škrabka v typických barvách značky Tefal. Řada nástrojů Ingenio je odolná proti kyselinám, zabarvení i korozi. Škrabka má ergonomickou rukojeť která dobře padne do ruky a práce vám půjde rychleji.

Popis produktu:

Kuchyňské náčiní Tefal Ingenio

•     Vyrobeno z nylonu a zesíleno přidáním 15% skelných vláken.
  •     Větší pevnost, odolnost a dlouhou životnost.
  •     Robustní a pevná rukojeť z ABS materiálu vydrží i největší zatížení.
  •     Elegantní rukojeť s vložkou z leštěné nerezové oceli.
  •     Odolné proti kyselinám, zabarvení i korozi.
  •     Neobsahuje BPA ani ftaláty, ochrání přirozenou chuť potravin snadno se čistí.
  •     Lze umývat v myčce na nádobí.
  •     Barva: černá s červenou aplikací, nerez na rukojeti.
  •     Ideální pro nádobí s nepřilnavým povrchem.

Nádobí i náčiní Tefal jsou naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné a ohleduplné k životnímu prostředí. Neobsahují olovo, kadmium, PFOA (kyselina „perfluoro-octaonic acid"), BPA (bisfenol A) ani ftaláty.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Vše v pořádku

Jsem seniorka a ruce už mám pomalejší, takže mi rukojeť velmi vyhovuje

• ostré, funkční, vzhledově pěkné
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Electro World

funguje skvěle

• , zakoupeno v KULINA

• Používala jsem dosud škrabku nerezovou, ale s touto se nedá vůbec srovnávat!
  • , zakoupeno v ChefShop

• super
  • , zakoupeno v ChefShop

+ výrobek je dobrý
    - bohužel jsem chtěla škrabku s prohnutou čepelí, jak je vyobrazena a popsána, ovšem poslali mi normální škrabku s rovnou čepelí.

• Skvěle se drží.
    • Dobře se myje.
    • Má ochrannou krytku.
    • Je hodně ostrá.
    • Vypadá pěkně a kvalitně.
    • Z této řady Ingenio mám všechny produkty a musím říct že je radost s nimi v kuchyni pracovat.

• samé plus
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Škrabka škrábe výborně, jen ergonomicky se mi zdá zbytečně mohutná a nesedí mi tak v ruce, jako původní, kterou jsem používal dříve.